Așa că: E adevărat, domnule comandant al IPJ Olt, Mihai Pruteanu ,că ați avut un dosar penal finalizat în cele din urmă cu NUP?!
Deocamdată atât… Ne revedem luni! Până atunci pentru voi,cei simpli și obișnuiți, sfârșit de săptămână liniștit, cu bucurie. Pentru pesediști, cu două zile de congres, Tot înainte,tovarăși!
P.S. Îi țin pumnii lui Paul STĂNESCU-vicepreședinte regional!