
„Ai un dosar la mine… Ce fac cu el ?!” Este interpelarea directă a unui polițist din cadrul IPJ Olt confirmată de cei cărora le-a fost adresată. Fără nerușinare, fără teamă, cu tupeu și gură mare :„nu-mi face nimeni, nimic…îi am la mână ! Pe toți !”
Pentru pact cu interlopii,personajul urmează să fie,pe 25 martie, avansat…Detalii mâine.









































































