
Îh, uh, huh….intră greu, da nu ne lăsăm! Totul pentru partid, totul pentru confort! Partidul e-n toate. E-n cele ce sunt / Și-n canapele pentru zile grele.
Se bagă canapea xxl în sediul PNL din Slatina. Se chinuie puțin, da merită efortul. Acu, unii spun că e pentru candidat. Șefu e șef , da cu canapea e ștaiț. Să-l fi dat afară din chirie, finu` ?! Să fie donație de campare?! Să se procreeze alt proiect plin de iubire pentru oraș, prin casting?! Oau! Ce tare ar fi asta….! Bate la poponeț orice fănelutz! Orice scriere pe buric! Orice, oriunde, pupic!

Dacă se caută „Pretty Woman”, viitor de aur, nu mai e la Buliteanu! Zică lumea orșice, reliterez că dincolo de cauza nobilă a schiungiuitei temporal canapeală, după cum afișează instantaneul, supușii au fost cei excelenți, s-au oferit pe persoană fizică la băgare, și-au acceptat transpirațiile, spondilozele ce va să vină, mândria de a fi băgat prin introducere, cu care au leprezentat prin demnitare organizația și pe cel mai iubit fiu al ei în cele mai înalte unghiuri ale ușii, întru popasuri lungi și dese , cheia marilor succese, ale haștagului pe ducă #amvenit !
În chinurile advărtaizingului, adevărurile pururi adânci au nevoie și de ceva moale. Ca în reclama aia la Magnerot în care Leonardo îi zice lu’ Monalisa „mi amor” .
Hai, Doamne ajută, fie –vă șforza canapeală și mâna bună la poker !
N.B. Explicația instantaneului nu e de din 3 surse, da` instantaneul e vero.