
La CSM Slatina joacă băieții ! Băieții cu ”revoluția normalității” lait-motivul campaniei electorale. Pe fente, nu și după fentă se livrează de la Hermes-ul lui Mitroi, papa bun/tacâm complet, grupa mare, top, în secțiile CSM, mii de euro pe săptămână. Marketing marca Comănescu, tot pe dribling și paza la evenimentele sportive.
Au intrat în teren, vikingii de la Caracal. Meci să fie, siguranța pe felie. Felia pare la fel de interesantă precum acționariatul vikingilor caracaleni. În acte, majoritarul e o doamnă. Doamna Chirea ! Despre care se spune că este fiica primarului PSD de la Rusănești. Dincolo de terenul acționariatului firmei, se spune că firma de pază s-ar fi vândut. O fi la fentă, căci acționariatul arată altceva. Cert e că în jurul vikingilor se învârt celelalte firme conectate. Cert e că din 29 august, pe rit nou, în bunele practici liberale, firma din Caracal asigură paza la toate meciurile de fotbal/ CSM Slatina. 4 prestări pe achiziții directe/3 200 lei/640 Euro, ultimul, din octombrie, și pe meciul cu Steaua unde s-au mai plătit unei firme din Argeș, 15 mii lei/3 mii Euro.
În ședințele Consiliul local, jelim că nu sunt bani. Altă fentă !















































































